24.06.2017

O autorce i blogu


Kim jest Agata Blackbird?
Marzycielka. Kreatywna. Rozgadana (w tym przypadku rozpisana). Z drugiej zaś strony, łatwo się poddaje i nie wierzy w siebie.
Dziewiętnastoletnia przyszła studentka filologii polskiej lub kulturoznawstwa. Uwielbiam czytać, oglądać filmy, seriale i słuchać muzyki jak tylko nadarzy się okazja. Mam skłonność do chomikowania książek, przez co liczba nieprzeczytanych pozycji gwałtownie rośnie, ale staram się zwalczać ten podły nałóg. Moim głównym zainteresowaniem jest pisarstwo, nie tylko przemyśleń popkulturowych, również przymierzam małe kroczki w stronę rozpoczęcia własnej powieści. Na razie siedzę w tematyce Fan Fiction, ale staram się, by teksty wnosiły jak najwięcej mojej wizji. Chciałabym, aby przyszły zawód dał mi możliwość łączenia tej pasji z zarobkiem.
Pisząc, mam przy sobie kubek kawy, herbatę, wodę, piwo, wino... Cokolwiek. Lubię popijać, myśląc nad ułożeniem nowego zdania.
Należę do dużej ilości fandomów, więc pozwólcie, że tutaj ich nie wypiszę. Na pewno przy okazji czytania bloga je poznacie.
Fanka Linkin Park, Muse, Imagine Dragons, Taylor Swift i wielu innych świetnych zespołów oraz wykonawców. Nie ograniczam się co do gatunku muzycznego.
Ubóstwiam produkcje Marvela, a także zagłębiam się w jego komiksowe korzenie. I jakoby dziwnie to nie brzmiało, nie czytam komiksów, ponieważ wolę wydawać pieniądze na książki, a w bibliotece niestety Marvela nie znajdę. Informacje na tematy mnie interesujące, czerpię z własnych źródeł.

Czym jest Czarnym Piórem Pisane?
Moją odskocznią od dnia codziennego. Dzieckiem. Miejscem, gdzie mogę podzielić się swoimi przemyśleniami i poznać opinię innych ludzi.
Generalnie nie chcę, by ta domena była kojarzona z kolejnym blogiem recenzenckim. Zamieszczam tutaj swoje przemyślenia na temat przeczytanej książki, obejrzanego filmu i tak dalej. Nie ma to formy czystej recenzji, ponieważ nie lubię trzymać się schematów (kolejna ciekawostka o autorce). Notki będą pełnić funkcję zbioru myśli na dany temat.
Nie wystawiam również niczemu oceny. Nie mam odgórnie przyjętej skali i sama jestem zdania, że ocenianie czegoś powinno pozostać w prywatnej sferze każdego, kto wypowiada się na temat danego tekstu kultury. Z resztą większość odwiedzających blogi, woli spojrzeć na ocenę autora, po czym wcale nie przeczytać jego uzasadnienia, co jest moim zdaniem bezczelne. Zważywszy na fakt, że zajmując się pisaniem już prawie sześć lat, bardzo mi zależy, by ktoś czytał moje teksty i każdy chce, aby jego praca została doceniona. Zawsze mam na uwadze, żeby czytelnik mógł wyczytać moje emocje względem danej pozycji, więc po przeczytaniu mam nadzieję, będziecie wiedzieć czy historia przypadła mi do gustu, czy też nie.
Oprócz standardowych notek mam w planach realizować wszelkie Internetowe Tagi, które można wykonać w formie pisemnej oraz posty na tematy popularne... Oczywiście wiążące się z tematyką bloga.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Szablon stworzony przez Arianę | Technologia Blogger | X X